Item #: K70BB05480
Manufacturer: KOYO
180.39
Each
Quantity:
Quantity Price
K70BB05480
Bearings Radial and Double Row Type
Bore Size
70 mm
Bore Type
Straight
Dynamic Load
34.6
Limiting Speed
4600
Manufacturer
KOYO
Outside Diameter
125 mm
Rows
Double
Static Load
13.8
Weight
1.26
Weight Unit
kg
Width
24 mm